Erstes Volleyballtraining – Prvi odbojkarski trening

410

28 Kinder unserer Schule haben sich für das wöchentliche Volleyballtraining, das wir seit diesem Schuljahr in Kooperation mit dem Volleyballklub SK Posojilnica Aich/Dob anbieten, angemeldet und werden nun vom Profi-Spieler und Sportpädagogen Nejc Pušnik betreut. Das Training findet donnerstags in der 6. Schulstunde statt und ist für die Kinder kostenlos. Wir bedanken uns beim SK Aich/Dob für dieses tolle Angebot!

Kar 28 otrok iz naše šole se je prijavilo za tedenski odbojkarski trening, ki ga od tega leta dalje ponujamo v sodelovanju z odbojkarskim klubom SK Posojilnica Aich/Dob. Trener je profesionalni odbojkar in športni pedagog Nejc Pušnik. Trening je vsak čertek v 6. šolski uri v telovadnici naše šole in je brezplačen. Zahvaljujemo se pri SK Posojilnica Aich/Dob za to ponudbo!